Baars & Bloemhoff Vestigingen

Zaandam (verkoop + afhaallocatie)
Rijshoutweg 12
1505 HL Zaandam
T. 075-612 00 99
E. zaandam@baars-bloemhoff.nl
Eindhoven (verkoop + Broeinest)
Torenallee 45
5617 BA Eindhoven
T. 040-298 43 00
E. eindhoven@baars-bloemhoff.nl
   
Rotterdam (verkoop + Broeinest)
Zomerhofstraat 71
3032 CK Rotterdam
T. 010-204 02 22
E. rotterdam@baars-bloemhoff.nl
Utrecht (verkoop + hoofdkantoor)
Laagraven 44
3439 LK Nieuwegein
T. 030-288 21 34
E. utrecht@baars-bloemhoff.nl
   
Inspiratiecentrum: Let op! Gesloten
Wenckebachweg 165
1096 AM Amsterdam
T. 020-560 76 23
E. inspiratiecentrum@baars-bloemhoff.nl
Marketing
Laagraven 44
3439 LK Nieuwegein
T. 030-280 69 59
E. marketing@baars-bloemhoff.nl
Inspiratiecentrum Amsterdam is wegens verhuizing gesloten. Broeinest ADAM opent in mei 2018 haar deuren in Amsterdam. Houd voor de exacte openingsdatum onze website en die van Broeinest goed in de gaten. Uiteraard kun je bij ons terecht voor vragen, informatie en bemonstering. Neem hiervoor contact op met onze vestiging in Zaandam of bestel je monsters snel en eenvoudig online.
Sluit

Favorieten

Om gebruik te kunnen maken van het opslaan van favorieten dien je ingelogd te zijn.

Inloggen
Weet je zeker dat je dit product uit de favorietenlijst wilt verwijderen?